БФС Електронно първенство
Дата:
  © 2014 - 2021 Български Футболен Съюз, Всички права запазени.  
 
ПФК Добруджа U15
гр.Добрич
U15
10:00
ОФК Хасково U15
гр.Хасково
Дружба - изкуствен терен - гр.Добрич
ПФК Черно море U15
гр.Варна
U15
10:00
Спартак 1918 U15
гр.Варна
Корабостроител - гр.Варна
ФК Етър U15
гр.Велико Търново
U15
10:00
ФК Пирин Бл U15
гр.Благоевград
изк.терен Трифон Иванов - гр.Велико Търново
ПФК Левски U15
гр.София
U15
10:00
ПФК Славия U15
гр.София
Георги Аспарухов помощно/изкуствено игрище - гр.София
ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17
гр.Пловдив
U17
11:00
ПФК Лудогорец U17
гр.Разград
Тодор Диев - гр.Пловдив
ФК Витоша 13 U15
гр.София
U15
11:00
ПФК Септември Сф U15
гр.София
ВТУ Т. Каблешков - гр.София
ФК Локомотив Сф
гр.София
U17
11:00
ПФК ЦСКА-София U17
гр.София
Локомотив помощен изкуствен - гр.София
ФК Витоша U17
гр.Бистрица
U17
11:00
ПФК Септември Сф U17
гр.София
Академик 4-км-изкуствен терен - гр.София
Етър U17
гр.Велико Търново
U17
12:00
ФК Пирин Бл U17
гр.Благоевград
изк.терен Трифон Иванов - гр.Велико Търново
ПФК Добруджа U17
гр.Добрич
U17
12:00
ФК Сокол U17
гр.Марково
Дружба - изкуствен терен - гр.Добрич
ПФК Черно море U17
гр.Варна
U17
12:00
Спартак 1918 U17
гр.Варна
Корабостроител - гр.Варна
ПФК Левски U17
гр.София
U17
12:00
ПФК Славия U17
гр.София
Георги Аспарухов помощно/изкуствено игрище - гр.София
ФК Сините камъни U15
гр.Сливен
U15
13:00
ПФК Лудогорец U15
гр.Разград
Самуилово - гр.Самуилово
ФК Спартак 1919 U15
гр.Плевен
U15
13:30
ФК Национал U15
гр.София
Бели орли - гр.Плевен
ПФК Берое U15
гр.Стара Загора
U15
14:00
ПФК Ботев Пд U15
гр.Пловдив
Берое помощно/изкуствено игрище - гр.Стара Загора
ПФК Локомотив Пд U15
гр.Пловдив
U15
14:00
ПФК Нефтохимик U15
гр.Бургас
Локомотив - гр.Пловдив
ФК Черноморец U15
гр.Бургас
U15
14:00
Дунав U15
гр.Русе
Черноморец - гр.Бургас
ПФК Монтана U17
гр.Монтана
U17
15:30
ФК Левски-Раковски U17
гр.София
Изк.терен Кариана - гр.Ерден
ФК Спартак 1919 U17
гр.Плевен
U17
15:30
ФК Национал U17
гр.София
Бели орли - гр.Плевен
Спортист 2011
гр.Генерал Тошево
В СИ
16:00
Лудогорец 1945 III
гр.Разград
Спортист - гр.Генерал Тошево
ПФК Локомотив Пд U17
гр.Пловдив
U17
16:00
ПФК Арда U17
гр.Кърджали
Локомотив - гр.Пловдив
Спартак 1918
гр.Варна
В СИ
16:00
ФК Тополи
гр.Тополи
Спартак - гр.Варна
Интер
гр.Добрич
В СИ
16:00
ФК Ботев НП
гр.Нови Пазар
Дружба - изкуствен терен - гр.Добрич
ПФК Берое U17
гр.Стара Загора
U17
16:00
ПФК Ботев Пд U17
гр.Пловдив
Локомотив - гр.Стара Загора
ФК Черноморец U17
гр.Бургас
U17
16:00
Дунав U17
гр.Русе
Черноморец - гр.Бургас
ОФК Хасково
гр.Хасково
В ЮИ
17:00
Сокол Марково
гр.Марково
Хеброс - гр.Харманли
ОФК Павликени
гр.Павликени
В СЗ
17:00
ОФК Левски 2007
гр.Левски
Ганчо Панов - гр.Павликени
СФК Пещера
гр.Галата
В СЗ
17:00
ФК Етър II
гр.Велико Търново
Свилен Младенов - гр.Галата
ФК Партизан
гр.Червен Бряг
В СЗ
17:00
ОФК Трявна
гр.Трявна
Градски стадион - гр.Червен Бряг
ОФК Локомотив Мз
гр.Мездра
В СЗ
17:00
ФК Локомотив 1927
гр.Дряново
Локомотив - гр.Мездра
ОФК Академик
гр.Свищов
В СЗ
17:00
ОФК Бдин 1923
гр.Видин
Академик - гр.Свищов
ПОФК Ботев Вр II
гр.Враца
В СЗ
17:00
ПФК Спартак Плевен
гр.Плевен
Христо Ботев - гр.Враца
ФК Янтра ПТ
гр.Полски Тръмбеш
В СЗ
17:00
ФК Вихър
гр.Славяново
Градски стадион - гр.Полски Тръмбеш
ФК Левски Лом
гр.Лом
В СЗ
17:00
ФК Първа Атомна
гр.Козлодуй
Дунавски юнак - гр.Лом
ФК Дреновец
гр.Дреновец
В СЗ
17:00
Севлиево
гр.Севлиево
Арена Дреновец - гр.Дреновец
ФК Царско село 2015
гр.София
efbet Лига
18:30
ПФК ЦСКА - София ЕАД
гр.София
Царско село - гр.София
ПФК Левски
гр.София
efbet Лига
20:45
ПФК Лудогорец 1945
гр.Разград
Виваком Арена Георги Аспарухов - гр.София