|
|
Дунав U17 гр.Русе |
U17 10:30 |
ПФК Лудогорец U17 гр.Разград |
|
Дунав - гр.Русе |
|
|
ПФК Черно море U17 гр.Варна |
U17 10:30 |
ФК ЦСКА 1948 U17 гр.София |
|
Корабостроител - гр.Варна |
|
|
Славия гр.София |
U17 11:00 |
ПФК Септември Сф U17 гр.София |
|
Славия помощно/изкуствено игрище - гр.София |
|
|
ФК Национал U17 гр.София |
U17 11:00 |
ПФК Левски U17 гр.София |
|
НСА изкуствен терен - гр.София |
|
|
ФК Хебър 1918 U17 гр.Пазарджик |
U17 13:00 |
ПФК Локомотив Пд U17 гр.Пловдив |
|
Георги Бенковски помощен терен - гр.Пазарджик |
|
|
СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА гр.Стара Загора |
Жени 13:00 |
СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА гр.Благоевград |
|
Локомотив - гр.Стара Загора |
|
|
Спартак 1918 гр.Варна |
ВПФЛ 13:15 |
ПФК Монтана 1921 гр.Монтана |
|
Спартак - гр.Варна |
|
|
СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ гр.Пловдив |
Жени 14:00 |
СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ НСА гр.София |
|
Стадион Пловдив - гр.Пловдив |
|
|
ФК Пирин Бл U17 гр.Благоевград |
U17 15:00 |
ПФК Берое U17 гр.Стара Загора |
|
Мусала - гр.Рила |
|
|
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ гр.София |
Жени 15:00 |
ФК София лейдис 2021 гр.София |
|
Летище - гр.София |
|
|
Футболен клуб Локомотив Русе - 2022 гр.Русе |
В СИ 16:00 |
Футболен клуб Устрем - Дончево гр.Дончево |
|
Локомотив - гр.Русе |
|
|
СФК Светкавица-Търговище гр.Търговище |
В СИ 16:00 |
Футболен клуб - Септември 98 гр.Тервел |
|
Димитър Бурков - гр.Търговище |
|
|
Футболен клуб Рилци гр.Добрич |
В СИ 16:00 |
Футболен клуб Доростол - Силистра гр.СИЛИСТРА |
|
Рилци - гр.Добрич |
|
|
ФК Рилски спортист-2011 гр.Самоков |
В ЮЗ 16:00 |
ОФК Ботев 1937 гр.Ихтиман |
|
Искър - гр.Самоков |
|
|
Сдружение ОФК Костинброд - 2012 гр.Костинброд |
В ЮЗ 16:00 |
ФК Балкан 1929 гр.Ботевград |
|
Георги Бенковски - гр.Костинброд |
|
|
ФК Витоша гр.Бистрица |
В ЮЗ 16:00 |
ФК ЦСКА 1948 III гр.София |
|
Витоша - гр.Бистрица |
|
|
ПФК ЦСКА-София II гр.София |
В ЮЗ 16:00 |
ФК Сливнишки герой гр.Сливница |
|
СК Панчарево - гр.София |
|
|
ПФК Славия || гр.София |
В ЮЗ 16:00 |
ПФК Септември Сф II гр.София |
|
Славия помощно/изкуствено игрище - гр.София |
|
|
ФК Оборище-Панагюрище гр.Панагюрище |
В ЮЗ 16:00 |
Миньор гр.Перник |
|
Орчо Войвода - гр.Панагюрище |
|
|
ФК Пирин Разлог 1941 гр.Разлог |
В ЮЗ 16:00 |
Септември См гр.Симитли |
|
Септември - гр.Разлог |
|
|
Хебър 1918 II гр.Пазарджик |
В ЮЗ 16:00 |
ФК Кюстендил - Kюстендил гр.Кюстендил |
|
Сарая - гр.Сарая |
|
|
ПФK Левски II гр.София |
В ЮЗ 16:00 |
ОФК Вихрен - Сандански гр.Сандански |
|
Георги Аспарухов помощно/изкуствено игрище - гр.София |
|
|
ПФК ЦСКА - София ЕАД гр.София |
efbet Лига 16:15 |
ПФК Левски гр.София |
|
Васил Левски - гр.София |
|
|
ПФК Марица 1921 гр.Пловдив |
ВПФЛ 17:00 |
ФК Струмска слава 1927 гр.Радомир |
|
Марица - гр.Пловдив |
|
|
Дунав Русе гр.Русе |
ВПФЛ 17:00 |
ПФК Добруджа 1919 гр.Добрич |
|
Градски стадион - гр.Русе |
|
|
ОФК Беласица гр.Петрич |
ВПФЛ 17:00 |
ФК Черноморец Балчик гр.Балчик |
|
Цар Самуил - гр.Петрич |
|
|
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 гр.Видин |
ВПФЛ 17:00 |
ФК Литекс Ловеч гр.Ловеч |
|
Георги Бенковски - гр.Видин |
|
|
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС гр.Бургас |
ВПФЛ 17:00 |
ПФК Лудогорец 1945 II гр.Разград |
|
Лазур - гр.Бургас |
|
|
ОФК Янтра 2019 гр.Габрово |
ВПФЛ 17:00 |
ОФК Спартак Пл гр.Плевен |
|
Христо Ботев - гр.Габрово |
|
|
Спортист 2009 гр.Своге |
ВПФЛ 17:00 |
ЦСКА 1948 II гр.София |
|
Градски стадион - гр.Своге |
|
|
Общински футболен клуб - Академик Свищов гр.Свищов |
В СЗ 17:00 |
ФК Ювентус-95 гр.Малчика |
|
Георги Кърчев - гр.Малчика |
|
|
Спартак 1918 II гр.Варна |
В СИ 17:00 |
Сдружение футболен клуб Фратрия гр.Бенковски |
|
Локомотив изкуствен терен - гр.Варна |
|
|
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛЕВСКИ КАРЛОВО гр.Карлово |
В ЮИ 17:00 |
Берое II гр.Стара Загора |
|
Васил Левски - гр.Карлово |
|
|
ФУТБОЛЕН КЛУБ АСЕНОВЕЦ - 2005 гр.Асеновград |
В ЮИ 17:00 |
СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ РОДОПА-СМОЛЯН гр.Смолян |
|
Шипка - гр.Асеновград |
|
|
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ ГИГАНТ - ГР.СЪЕДИНЕНИЕ гр.Съединение |
В ЮИ 17:00 |
Ботев Пд II гр.Пловдив |
|
Градски стадион - гр.Съединение |
|
|
ФУТБОЛЕН КЛУБ СЕКИРОВО гр.Раковски |
В ЮИ 17:00 |
ФУТБОЛЕН КЛУБ АТЛЕТИК гр.Куклен |
|
Петър Парчевич - гр.Раковски |
|
|
ФУТБОЛЕН КЛУБ СЛИВЕН гр.Сливен |
В ЮИ 17:00 |
Общински футболен клуб Карнобат гр.Карнобат |
|
Хаджи Димитър - гр.Сливен |
|
|
ФУТБОЛЕН КЛУБ ДИМИТРОВГРАД - 1947 гр.Димитровград |
В ЮИ 17:00 |
ФУТБОЛЕН КЛУБ РОЗОВА ДОЛИНА - КАЗАНЛЪК гр.Казанлък |
|
Миньор - гр.Димитровград |
|
|
Общински футболен клуб Левски 2007 гр.Левски |
В СЗ 17:00 |
Футболен клуб Севлиево гр.Севлиево |
|
Левски - гр.Левски |
|
|
Футболен клуб Вихър - Славяново гр.Славяново |
В СЗ 17:00 |
Футболен клуб Янтра гр.Полски Тръмбеш |
|
Вихър - гр.Славяново |
|
|
ОФК Локомотив Мездра гр.Мездра |
В СЗ 17:00 |
Футболен клуб Дреновец гр.Дреновец |
|
Локомотив - гр.Мездра |
|
|
ОФК Локомотив Горна Оряховица гр.Горна Оряховица |
В СЗ 17:00 |
Футболен клуб Боруна - Царева ливада гр.Царева ливада |
|
Локомотив - гр.Горна Оряховица |
|
|
ФК Етър II гр.Велико Търново |
В СЗ 17:00 |
ПОФК Ботев Вр II гр.Враца |
|
Ивайло - гр.Велико Търново |
|
|
Локомотив Пд II гр.Пловдив |
В ЮИ 18:00 |
Сдружение футболен клуб Загорец гр.Нова Загора |
|
Стадион Пловдив - гр.Пловдив |
|
|
ФК Созопол гр.Созопол |
В ЮИ 18:00 |
ФК Саяна Хасково гр.Хасково |
|
Арена Созопол - гр.Созопол |
|
|
ПФК Ботев АД гр.Пловдив |
efbet Лига 19:00 |
ПФК Славия 1913 гр.София |
|
Христо Ботев - гр.Пловдив |
|
|